ГОРЕЩО
СПАСЕНИЕ ПО СЪСЕДСКИ! Кабинетът "Желязков" предложи спешни доставки на мазут в Северна Македония, която е в извънредно положение
ХИТОВЕТЕ НА ПИК! "СенсейГЕЙТ" - ТОВА ВИДЕО закопа Кирил Петков
Пускат VI блок на АЕЦ "Козлодуй" отново
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО)
Meteo Bulgaria със СМРАЗЯВАЩО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Дъждът ще преминава в сняг - ето къде има червен код (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две деца са пострадали при катастрофа в Пловдив, съобщиха от Областната дирекция на МВР Пловдив.
препоръчано
Около 6.30 часа вчера на кръстовище между ул. "Елин Пелин" и ул. "Борис Петров" лек автомобил "Опел" отнел предимството и се сблъскал с лек автомобил "Пежо".
В болница за обстойни прегледи били откарани 10-годишно момиченце и 9-годишно момченце, които пътували в първата кола с 57-годишен водач от село Караджово.
Медицинска помощ е оказана и на шофьора на "Пежо"-то, който е на 53 години, от Пловдив.
По-късно и тримата са освободени за домашно лечение. Няма данни за употреба на алкохол от страна на водачите.
2-годишно дете е ранено при катастрофа в Пловдив
7531
на 26.07.2015


