ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на полицейското управление в П. Тръмбеш установиха две каруци, превозващи незаконно добита дървесина, съобщават от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи.
препоръчано
Вчера в хода на провеждаща се специализирана полицейска операция в змелището на П. Тръмбеш са установени две каруци, превозващи по около 0,5 пространствен кубичен метър дърва за огрев, без поставена горска марка и разрешително за превоз.
В хода на извършената проверка е установено, че дървата са намерени и незаконно отнети от поречието на река "Елийска" в землището на гр. П. Тръмбеш, собственост на община П. Тръмбеш. Материалите по двата случая ще бъдат докладвани в прокуратурата.
свързани новини
Три каруци с незаконни дърва спипа полицията в Павликени
7070
на 24.11.2015
Мълния повали дърво до автогарата в Смолян
1314
преди 13 минути
Внимание, шофьори: Ремонтират участъци от магистралите „Тракия“ и „Хемус“
2599
преди 36 минути
Голям клон на дърво се счупи и падна на улица в Асеновград (СНИМКА)
5830
преди 3 часа


