ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два леки автомобила са изгорели тази нощ в пловдивския квартал Кючук Париж. Те са били паркирани пред жилищен блок, който не намира на бул. "Никола Вапцаров" 134 пише Марица.бг.
препоръчано
Огнената стихия напълно е унищожила колите. По всяка вероятност става въпрос или за инцидент, или за умишлен палеж. Хората от квартала смятат, че може да става въпрос за "паркинг вендета" - да драснеш клечката на някой, който ти е паркирал на мястото.
В момента пред блока има екип на МВР, който извършва оглед. Причините за палежа тепърва ще се изясняват.
Три жалби спъват важен булевард в Пловдив
4750
преди 59 минути
Ограничават движението в двете тръби на тунел „Топли дол“ на АМ „Хемус“
6133
преди 3 часа
Гласуват промени в приема за детски градини в София
8380
преди 5 часа


