BG EN

Две 38-годишни жени се разбиха челно

Инциденти

Две 38-годишни жени се разбиха челно

19780
на 29.11.2019
Две 38-годишни жени се разбиха челно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жена на 38 години е пострадала при катастрофа на пътя Велико Търново - Горна Оряховица, съобщи говорителят на ОДМВР във Велико Търново Марияна Христова, цитирана от "Фокус".

препоръчано

Сигнал за инцидента е подаден в 12,09 часа.

По първоначална информация са се ударили два леки автомобила, управлявани от две 38-годишни жени. Едната от тях е пострадала и е откарана в Спешна помощ - Велико Търново, с фрактура на ръката.

Движението се регулира от служители на полицията. Причините за произшествието са в процес на изясняване.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 50
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК