ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ЧАС ПИК
Движението през „Витиня“ вече е възстановено, трима загинали при верижната катастрофа
5264
на 09.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Късно през нощта бе възстановено напълно движението през тунела Витиня, съобщава БНТ.
препоръчано
Вчера по обяд там се сблъскаха около 50 коли.
При най-голямата верижна катастрофа у нас загинаха трима души. 14 са ранените. Настанени са в три софийски болници. На някои от тях ще бъдат направени ортопедични операции.
Според шофьорите, причината за трагедията е хлъзгавата настилка. Пострадали разказаха, че са натискали спирачките, но колата не е спирала и затова са избрали да се блъснат в стената на тунела.
Според министерството на вътрешните работи, несъобразена скорост, съчетана с неспазване на дистанция, е основната причина за катастрофата.


