ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Диана Дамянова с култово предложение: Мирчев да иде да се сбие с комисията, която решава за охраната на Пеевски
Колтуклиева: "Протестът успя!" Така ли? Давате ли си сметка какво всъщност се случи
МАЙКА ЗОВЕ: Кметът на район “Слатина” Георги Илиев, изявен кадър на ПП‑ДБ, да каже за двата педофилски скандала в рамките на месеци
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Във фабрика за шиене на дрехи в Бангладеш е избухнал пожар, в резултат на който са загинали най-малко девет души, съобщава агенция РИА Новости.
препоръчано
Пожарът в четириетажната сграда, която се е намирала в предградие на столицата Дака, е възникнал във вторник късно вечерта.
По това време смяната вече е била приключила и във фабриката са се намирали само няколко души, които са останали да работят извънредно.


