ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Специална дегустация ще изкуши ценителите на италианските вина. Събитието ще се проведе на 21 май 2013 г. от 14.30 до 19.00 часа в Grand Hotel Sofia. Инициативата е под мотото Let’s Drink Italy ("Да изпием Италия"). Ще бъдат опитани близо 100 вина от над 10 различни региона на Италия.
Събитието, което се организира от Thompson Wine и DiVino, е ориентирано основно към хората от бизнеса с вино - вносители, ресторантьори, сомелиери, търговци.
На 21 май посетителите ще могат да се срещнат и разговарят с едни от най-добрите италиански производители и да опитат вина, които се представят за пръв път в България.
Те ще имат възможността лично да се запознаят и да дегустират вината със собствениците, винарите или експорт мениджърите на избите.
Guido Berlucchi, Pisoni и La Ginestra от Северна Италия, Castelluccio от Емилия Романя, Podere Poggio Scalette от Тоскана и Centorame от Абруцо са само малка част от участниците в Let’s Drink Italy.


