ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
"КАЛАШНИК" НА ПЪТЯ: Криминалист РАЗКРИ ЗАЩО Васко от Ботунец е карал с чешка шофьорска книжка
СЕРИОЗНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Има реален риск от ескалация на войната в Украйна
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ЧАДЪРА! Дъжд ще вали в цялата страна - температурите остават летни до 30 градуса (КАРТА)
Епицентър
Дедо Еконтий, топспонсорът на Киро и Асен, ги застреля от упор: А прах за пране за Черепа има ли?
318926
на 25.08.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Куриерският бос Николай Събев, който стана министър по времето на кабинета "Петков" благодарение на щедрото си спонсорство към "Продължаваме промяната", изригна с култов пост по случай очакваното този следобед завръщане на Васил Божков от Дубай.
препоръчано
Милионерът, който се сдоби с прозвището Дедо Еконтий, използва случая, за да жегне бившите си съратници.
"Има ли ПП и за Черепа?" - този въпрос отправи Събев към Кирил Петков и Асен Василев.
Милионерът от Русе уточни какво визира под ПП - прах за пране, което е язвителна препратка към "Продължаваме промяната", която вече успя да се докаже като най-добрата перална в държавата, справяйки се чудно с "изпирането" на Бойко Борисов.
свързани новини


