BG EN

Дезертьори от "Ислямска държава" си бръснат брадите и бягат към Турция в женски дрехи!

ЧАС ПИК

Дезертьори от "Ислямска държава" си бръснат брадите и бягат към Турция в женски дрехи!

11709
на 20.10.2015
Дезертьори от Ислямска държава си бръснат брадите и бягат към Турция в женски дрехи!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Терористите от "Ислямска държава" губят позиции в Сирия и все по-често бягат в Турция.

препоръчано

По информация на "Дейли мейл" някои от тях се дегизират в традиционните женски дрехи - никаб, и си бръснат брадите, за да преминат сирийско-турската граница и да се влеят в редиците на бежанците.

По данни на изданието дезертьорите са оставили следи в околностите на Алепо и Хама, където са открити много принадлежности за бръснене и отрязани бради.

Русия започна въздушните си удари срещу "Ислямска държава" на 30 септември след официална молба на сирийски президент Башар Асад. За две седмици са регистрирани над 200 атаки.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 11
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК