ГОРЕЩО
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
Бившият министър Даниела Везиева с ЕКШЪН КОМЕНТАР за състоянието на държавната хазна
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дейвид Бекъм подкрепи кампанията за оставеното на Великобритания в Европейския съюз тази сутрин, заявявайки, че иска децата му да живеят в един „свързан свят“, в който проблемите да бъдат решавани съвместно, пише вестник Mirror, цитиран от "Фокус".
В пост в „Инстаграм“ Бекъм написа, че Великобритания винаги ще бъде велика, независимо от резултата от референдума.
„Ние живеем в динамичен и свързан свят, в който заедно като хора сме силни“, коментира футболистът.
Това изявление е едно от най-политическите, които спортистът е правил, но неговите стари съотборници подозират, че той се стреми към бъдеще в обществения живот.
препоръчано
свързани новини
Британски Нобелови лауреати предупреждават срещу Брезкит
8910
на 11.06.2016
С растеж приключи търговията на водещите европейски борси
1928
преди 49 минути
Археолози откриха най-големите римски бани в Нидерландия
2921
преди 54 минути


