ГОРЕЩО
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова обяви графика за срещи с всички потенциални служебни премиери
ИЗПРЕВАРВАЩО В ПИК! Един от ръководителите на "България Може": Радев е казал на Кузман Илиев, че ще е мандатоносител
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова: Богатите от протеста лишиха бедните от крайно необходимите им плащания (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британският министър-председател Дейвид Камерън съобщи, че е постигнал „добър напредък“ в преговорите за реформи на ЕС на срещата на върха в четвъртък, но предупреди, че престои много работа, за да бъде постигнато споразумение до февруари, както се надява, предава AFP, цитирана от Фокус.
препоръчано
„Наистина беше постигнат добър напредък, но ще бъде трудно“, заяви Камерън на пресконференция, последвала дискусията.


