ГОРЕЩО
Калоян Методиев: Пиша Слаб 2 на безобразните служебни кабинети на Радев. Той няма време да направи собствена партия, трябва да вземе 2-3 "под наем"
НЯМА ТАКОВА НАХАЛСТВО! Разкриха очевадна злоупотреба и пропаганда на Румен Радев
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Организаторите на Откритото първенство на Австралия взеха решение да демонтират видеокамерата, снимаща тенисистите в стаята за отдих. Причина за това стана недоволството на Роджър Федерер. Швейцарецът остана неприятно изненадан, след като в YouTube бе качено видео, което показва него и Григор Димитров, докато гледат мач на Маша Шарапова.
препоръчано
Триминутното видео вече е гледано 525 000 пъти за по-малко от седмица. Федерер бе много възмутен от каченото клипче, което показва реакциите му по време на двубоя на Маша с Лорън Дейвис. Мачът на Маестрото с Гришо започна веднага след този на рускинята. Първата ракета на България не коментира ситуацията.
свързани новини
Йохана Конта срещу Кербер на полуфинал в Мелбърн
8556
на 27.01.2016
Димитър Кузманов победи Циципас в Бахрейн
12558
на 26.01.2026
Гришо с феноменално постижение
23323
на 26.01.2026
Близначките на Федерер в неочаквана компания в Мелбърн
11759
на 25.01.2026


