ГОРЕЩО
Петър Витанов РАЗКРИ ИСТИНАТА за бюджета
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нови реновирани автобуси ще обслужват лините 63, 163 и 66 в София. Те ще се движат по маршрут от Националния исторически музей към местността „Златните мостове“ на Витоша.
препоръчано
Столична община ще осигури 10 дизелови автобуса, а обществената поръчка за проекта ще бъде обявена до средата на следващата седмица.
Според хората промяната е наложителна, тъй като сегашните автобуси не разполагат с климатик и не са подходящи за наклоните в планината. Новите превозни средства ще бъдат пуснати в експлоатация до края на годината, информира още телевизия Европа.
свързани новини
Безплатните автобуси до Витоша тръгват от днес
10235
на 07.07.2018
Софиянци пропищяха от претъпкани автобуси до Витоша
15373
на 07.05.2018
Строят първата площадка за хора с увреждания на Витоша
11832
на 02.05.2018


