BG EN

Десислава Атанасова организира инициатива за доброволческа акция за кръводаряване в Монтана

Региони

Десислава Атанасова организира инициатива за доброволческа акция за кръводаряване в Монтана

8124
на 19.10.2015
Десислава Атанасова организира инициатива за доброволческа акция за кръводаряване в Монтана
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По инициатива на народния представител Десислава Атанасова във връзка с националния Ден на благотворителността - 19 октомври и отбелязването на професионалния празник на българския лекар в Монтана се организира доброволческа акция за кръводаряване. Това съобщиха от пресцентъра на ПП ГЕРБ.

Кръводарителската акция ще се проведе от 11.00 ч. Всеки, който желае да дари кръв, може да го направи в „Кръвна банка” на МБАЛ „Д-р Стамен Илиев”, гр. Монтана.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК