Де Бройне и Стърлинг донесоха втора победа за Манчестър Сити

0
27.09.2017
0
2671

Манчестър Сити записа втората си победа в група "F" на Шампионската лига. "Гражданите" изтръгнаха трите точки в домакинството си на Шахтьор (Донецк) като се наложиха с 2:0 на своя "Етихад". Автор на първия гол бе Кевин де Бройнев 48-ата минута, а Рахим Стърлинг подпечата успеха на своя тим с второ попадение в 90-ата минута.

Ман Сити с драматична победа! Стърлинг герой за "гражданите"

Манчестър Сити победи Борнемут с 2:1 в мач от третия кръг...

на 26.08.2017

Преди това Серхио Агуеро пък пропусна дузпа за домакините в 73-ата минута.

След този успех "гражданите" продължиха успешната си серия от 10 поредни мача без загуба на свой терен в Европа, предава Спортал.