BG EN

Де Мезиер: Бежанците вече няма да могат да избират коя страна да ги приеме

Европа

Де Мезиер: Бежанците вече няма да могат да избират коя страна да ги приеме

9219
на 13.09.2015
Де Мезиер: Бежанците вече няма да могат да избират коя страна да ги приеме
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германия няма да позволява повече на бежанците да си избират коя Европейска страна да ги приеме. Това е заявил германският министър на вътрешните работи Томас де Мезиер, предава AФП.
По негови думи, бежанците трябва да разберат „че не могат да избират страните, от които да искат убежище“.

препоръчано

Според регулациите на ЕС, мигрантите трябва да се регистрират в страната, в която влязат, и тя да се занимава с тяхната молба за убежище. С новото официално изказване на Томас де Мезиер германските власти на практика се отказват от предишното си обещание автоматично да дадат на всички сирийски мигранти статута на бежанци, което е една от причините за огромния човешки поток към страната.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК