BG EN

Де Мезиер не съжалява за доклада, в който Турция е определена като „платформа“ за терористичните организации в Близкия Изток

ЕС

Де Мезиер не съжалява за доклада, в който Турция е определена като „платформа“ за терористичните организации в Близкия Изток

7886
на 18.08.2016
Де Мезиер не съжалява за доклада, в който Турция е определена като „платформа“ за терористичните организации в Близкия Изток
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Федералният министър на вътрешните работи на Германия Томас де Мезиер защити изтеклия от ведомството му доклад, в който Турция е описана като „централна платформа“ за терористичние групировки в Близкия Изток, предава Reuters.

препоръчано

Обвиненията на Берлин предизвикаха нова вълна на напрежение с Анкара след месеци на серия спорове между двете държави.

„Няма за какво да съжалявам“, отговори Томас де Мезиер на въпрос дали съжалява за документа. Германският вътрешен министър подчерта, че той показва един аспект на Турция, но и че има други отвъд него. 

 

 

Фокус

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК