BG EN

Джамбазки покани новите новите евродепутати за обединение срещу пакета "Мобилност"

Политика

Джамбазки покани новите новите евродепутати за обединение срещу пакета "Мобилност"

13514
на 30.05.2019
Джамбазки покани новите новите евродепутати за обединение срещу пакета Мобилност
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След като вчера вечерта ЦИК обяви резултатите кои партии изпращат представители в Европейския парламент, евродепутатът от ВМРО, който пръв поведе битката срещу Пакета „Мобилност“ – Ангел Джамбазки, отправи покана за среща към избраните за български представители в ЕП от ПП „ГЕРБ“ (и ПП „СДС“), „БСП за България“, ПП „ДПС“ и ПП „Демократична България“.

препоръчано

В поканата най-активният българин в миналия ЕП Ангел Джамбазки посочва, че време за губене няма и трябва спешно всички 17 български евродепутати да предприемат общи действия относно т.нар. Пакет „Макрон“, който е символ на двойните стандарти и който цели да унищожи българския транспортен бизнес.

Срещата ще се проведе на 17 юни (понеделник) от 14:00 ч. в гр. София, „Гранд Хотел София“, зала „Триадица“. На събитието е поканен и целия транспортен бранш, защото най-добрият начин да се брани българския интерес е чрез координация на действията между българските евродепутати и транспортния бранш.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК