BG EN

Джаро стреля със Силвестър Сталуон

ЧАС ПИК

Джаро стреля със Силвестър Сталуон

9910
на 25.10.2013
Джаро стреля със Силвестър Сталуон
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Як пукот и екшън ще се развихри за пореден път в центъра на София този уикенд. От Столична община предупредиха за затваряне на куп улици заради снимките на не един, а цели два филма – родният „Под прикритие” и холивудския „Непобедимите 3”.

препоръчано

С пищови един до друг през няколко пресечки ще се изявят актьорът Михаил Билалов, който играе Джаро в поредицата на БНТ, и супер звездата Силвестър Сталоун. Заради двата филма и в събота, и в неделя, паркирането и престоят на коли са забранени в пресечките на ул. „Солунска” и „Ангел Кънчев”, както и ул. „Райко Даскалов”.

Отделно сцени от „Непобедимите” ще бъдат снимани и на Централна гара, като там част от пътуващите през уикенда ще станат участници в екшъна, ако имат желание за това. Дори да не влязат в кадър обаче трябва да са подготвени за престрелки на живо с участието на световноизвестните актьори от филма.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК