BG EN

Дженифър Анистън и Джъстин Теру са се оженили вчера

Шоу свят

Дженифър Анистън и Джъстин Теру са се оженили вчера

7133
на 07.08.2015
Дженифър Анистън и Джъстин Теру са се оженили вчера
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Актьорите Дженифър Анистън и Джъстин Теру, които се сгодиха през 2012 г., са сключили брак на тайна церемония пред 70 гости в имението им в Бел Еър вчера вечерта.

препоръчано

Множество известни приятели двойката са присъствали на сватбата, включително звездите от "Приятели", актрисата Емили Блънт, фотографът Тери Ричардсън. Снимка, публикувана в TMZ показва дансинг със сватбена торта в имението на звездата.

Според сайта 45-годишната актриса казала на приятелите си, че организира ранно парти за рождения ден на годеника си, кой ще стане на 44 г. през следващата седмица. За да се скрие от папараците в двора на звездата имало гигантски навес, който да попречи на камерите да снимат тържеството от въздуха. Телефоните на гостите били конфискувани, а паркирането в близкия радиус около къщата било забранено. /БГНЕС

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 128
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК