ГОРЕЩО
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
Проф. Михаил Константинов срещу пърформансите в НС: Не отговарят на европейските стандарти
Борисов посочи НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, които ГЕРБ ще защити в бюджета (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актриса Бахар Шахин, придобила популярност като Джерен от "Безмилостен град", публикува първата си снимка с новата си любов.
препоръчано
Красавицата излиза с футболиста на Бешикташ Дорукхан Токьоз. Двамата са заедно от скоро. Преди това екранната Джерен излизаше с Дженан Адъгюзел.
Токьоз е роден през 1996 г. и играе като полузащитник в турския отбор, пише "Труд".

свързани новини
Отвличат Джемре в "Безмилостен град"
18789
на 11.04.2021
TravelLove – седмица, изпълнена с истории, които променят света (СНИМКИ)
12447
преди 7 часа
РЕАЛИЗАЦИЯ! Закопчаха криминално проявени за пласиране на кокаин (СНИМКИ)
19395
на 04.12.2025


