BG EN

Джигигът, отнесъл кръгово в Перник, остава в ареста (ВИДЕО)

ВИДЕО

Джигигът, отнесъл кръгово в Перник, остава в ареста (ВИДЕО)

14875
на 15.09.2023
Джигигът, отнесъл кръгово в Перник, остава в ареста (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Потвърдена е мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо обвиняем за пътнотранспортно произшествие с пострадала жена в Перник, съобщават от Апелативната прокуратура – София.

препоръчано

Мярката е спрямо обвиняемия 19-годишния Д.Я., който е привлечен към наказателна отговорност от Районна прокуратура – Перник за извършено престъпление по чл. 343, ал. 1, б. „б“, пр. 2, вр. чл. 342, ал. 1 от НК.

На 30 август 2023 г. той е управлявал лек автомобил в Перник. На кръстовището на улица “Юрий Гагарин“ с улица “Република“ той нарушил правилата за движение като е преминал през временно пластмасово съоръжение, а след това е минал в насрещното. Вследствие на пътния инцидент била причинена средна телесна повреда на водач на друго превозно средство.

По искане на Районна прокуратура – Перник спрямо обвиняемия е била взета мярка за неотклонение „задържане под стража“, която неговият защитник е обжалвал в законоустановения срок.

В днешно заседание Окръжен съд – Перник не прие доводите на защитата на Д.Я. за изменение на мярката му за неотклонение “задържане под стража“ в по-лека. Определението на съда, с което обвиняемият остава в ареста, е окончателно и не подлежи на обжалване.


 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК