ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Джигит шашна пътни полицаи: Пипнаха го мъртвопиян с 3.48 промила зад волана
4120
на 18.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
42-годишният В.С. от село Мирово е управлявал лек автомобил „Субаро“ след яка употреба на алкохол. Установен е от служители на Гранична полиция, които подали сигнала в полицията в 21.20 часа, съобщи „Струма Бг”.
препоръчано
Пътни полицаи са извършили проверка на място, резултатът за употреба на алкохол на водача е 3.48 промила. Задържан е с полицейска заповед за 24 ч. Отказал е да му бъде взета кръв за анализ. По случая е започнато досъдебно производство в РУ – Кюстендил.
Новата полицейска услуга в Асеновград: Сваляне на промили - 1500 лева
14104
на 22.09.2015
Пиян шофьор помете двама полицаи, прати ги в болница
10483
на 03.05.2017
Страшна излагация! Пиян шофьор подгони катаджии с дървен кол
15084
на 18.04.2017


