ГОРЕЩО
КОЙ купува изборите? 56 милиона за НПО, 1,20 евро за Митка…
ПРЕДИЗБОРЕН АНАЛИЗ: Вотът на 19 април под риск от оспорване, тандемът Василев–Мирчев се пропуква, ДПС печели от ситуацията
ЕКСПЕРТ СЪС СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: Ако Ормуз остане затворен още месец, чака ни криза като при COVID-19
Gen Z-тата на ППДБ се правят на слепи и глухи за корупцията около Лена, Денков, Радан, Линда и Козилата Ерато
Задържаха за иконимически престъпения шейх, гражданин на ОАЕ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко 24 души са загинали след атака на джихадисти от радикалната групировка „Боко Харам“ в Нигерия, предава агенция "Фокус", позовавайки се на BBC.
Нападението е извършено в нигерийския щат Борно. Членовете на „Боко Харам“ са били преоблечени като ислямски проповедници и са приканвали хората към джамията. Когато те влезли в нея, терористите открили по тях огън. В резултат на стрелбата са загинали 24 души.
препоръчано
Африканските лидери се събират заради "Боко Харам"
3814
на 05.04.2015


