ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Първата ракета в света Новак Джокович не скри, че е изключително щастлив от поредния си триумф. Сърбинът надигра Томаш Бердих в три сета и триумфира в Монте Карло, спечелвайки трети пореден Мастърс 1000 този сезон. "На 27 години съм. Сега се наслаждавам от играта на корта и от своя живот като цяло. Станах баща. Понякога ми се иска да се ощипя и да се запитам: В какъв етап се намирам сега? Благодарен съм за всичко, което имам. Такава е моята философия. Разбира се, знаех, че по-рано на никой не му се е удавало да спечели три Мастърса подред. Това ми придаде допълнителна мотивация. Гордея се с постиженията си", обяви Джокович.
препоръчано
Вижте тайното оръжие на Новак Джокович!
7873
на 23.11.2012


