BG EN

Джокович няма да взима заместник на Бекер

Тенис

Джокович няма да взима заместник на Бекер

9005
на 14.12.2016
Джокович няма да взима заместник на Бекер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новак Джокович няма да назначава треньор за заместик на Борис Бекер. Германецът и световния номер 2 се разделиха миналата седмица, след като три години работиха заедно и в този период сърбинът спечелели шест титли от Големия шлем. Според някои спекулации сънародникът на Новак Ненад Зимунич е вариант да заема тази роля, но подобен вариант е възможно да се обсъжда следващите месеци, като за старта на сезона няма да има нов човек в екипа.

Главен треньор на Ноле за 2017 г. ще бъде Мариан Вайда, с когото той работи от дълги години. Бившият треньор на националните отбори на Словакия за мъже и жени започна партньорството си с Джокович през 2006 г. След идването на Бекер Вайда зае второстопенна роля, но остана в екипа на Новак.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК