ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Гюров и Гюровците пробвали да спънат изборите
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Джони Деп може да опрости на Амбър Хърд 8 милиона долара от обезщетението, което постанови съдът.
препоръчано
Според приближени на Деп адвокатите му го посъветвали да се откаже от обезщетението, при условие че бившата му съпруга не обжалва съдебното решение.
По този начин Хърд щяла да покаже на света, че приема 100 процента от вината, предава Нова телевизия.
След 6-седмичния процес, съдебното жури единодушно постанови, че Амбър Хърд е набедила бившия си съпруг за домашното насилие. По-късно тя заяви, че е съкрушена от решението на съда и не може да изплати обезщетението.
Джони Деп взриви TikTok с първото си видео
10239
на 09.06.2022


