ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С оглед на вълната от палестински нападения срещу израелци, държавният секретар на САЩ Джон Кери каза,че не обвинява никоя от страните, а просто иска насилието да спре, съобщава радио Voice of America.
препоръчано
Говорителят Джон Кърби обяви, че Кери скоро ще замине за региона, за да потърси начини за възстановяване на спокойствието и да се даде още един шанс на мирните преговори.
Кърби каза, че Кери вярва, че палестинските атаки и продължаващото заселване с евреи застрашават шансовете за решаване на конфликта със създаването на две държави.
Путин ще разговаря с Ердоган в Туркменистан
5289
преди 1 часа
Джакпотът в лотарията "Пауърбол" в САЩ стигна 1 милиард долара
5290
преди 2 часа
Съставка в шоколада може да върне биологичния часовник назад
14330
преди 2 часа


