ГОРЕЩО
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Америка
Джо Байдън внесе в Сената кандидатурата си за заместник на държавния секретар, отговарящ за контрола над въоръженията
2644
на 16.03.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Джо Байдън внесе в Сената кандидатурата на Бони Дженкинс за заместник-държавен секретар, отговарящ за контрола над въоръженията, съобщава РИА „Новости”. Агенцията се позовава на съобщение в сайта на Белия дом.
препоръчано
Дженкинс е основател и ръководител на организацията „Цветнокожи жени за насърчаване на мира и сигурността и трансформиране на подхода за конфликти”
Между 2009 и 2017 година тя е координатор на програмата за съкращаване на заплахите в Бюрото за международна сигурност и неразпространение на Държавния департамент.
свързани новини
Байдън: До 10 дни в САЩ ще бъдат имунизирани 100 милиона
5712
на 15.03.2021
Превод и редакция: ПИК


