ГОРЕЩО
Йордан Цонев със залп по ППДБ: Искаха да овладеят съдебната система по поръчение на ментора им Сорос. Служебният кабинет е абсолютно неадекватен (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов посети реставрирания мост на Кольо Фичето в Бяла (ВИДЕО)
Народната певица Янка Рупкина е в болница в тежко състояние
Шокиращата история на Мария Златарева - как министър Емил Дечев оставил 9-годишната им дъщеря сама и без телефон заключена в необезопасен апартамент (ВИДЕО)
ИЗБЕРИ РОЗОВОТО! Забележителна "семейна" двойка влиза в листите на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Джо Байдън ще говори следващата седмица пред Генералната асамблея на ООН, съобщава ТАСС, като се позовава на съобщение на пресслужбата на Белия дом.
препоръчано
„Президентът ще бъде на 21 септември (вторник) в Ню Йорк, за за говори пред Генералната асамблея на ООН.
Детайли около изказването му се очакват по-късно.
По-рано стана ясно, че премиерът на Великобритания Борис Джонсън ще разговаря с Байдън по врезе на посещението си в САЩ за участието си в сесията на Генералната асамблея на ООН.
свързани новини
Превод и редакция: ПИК
Разследват терористичен акт при стрелбата в университет в щата Вирджиния
6471
преди 1 часа
В Калифорния термометрите показаха до 35 градуса
5699
преди 2 часа
Нетаняху: Израел "е на път да смаже" Иран и Хизбула
9640
преди 2 часа


