ГОРЕЩО
След разкритието на ПИК: МВР най-накрая потвърди за новия пожар в хижа “Петрохан”
Проговори телохранителят на самоубилия се бизнесмен в центъра на Бургас (ВИДЕО)
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Генералният директор на Ювентус Джузепе Марота обяви, че в офисите на "Старата госпожа" не са постъпвали конкретни предложения за чилийския халф Артуро Видал и испанския нападател Фернандо Йоренте.
"Слуховете пращат Артуро Видал в Реал, а Фернандо Йоренте в Севиля? Затова са слухове. Ние предложения за тези играчи от изброените клубове не сме получавали. По-голямата част от работата ни на трансферния пазар е свършена и изглеждаме конкурентноспособни. Разбира се, постоянно търсим варианти за подобряване на отбора", каза Марота.
препоръчано
Спортал
Ханзи Флик на крачка от рекорд на Гуардиола
6413
преди 9 часа
Меси разочарован от отмяната на Финалисима
5302
преди 9 часа
Юнайтед ще изкара поне 80 милиона през лятото
11632
на 14.03.2026
Обявиха голямо завръщане в Барселона
9503
на 14.03.2026


