BG EN

Джъстин Тимбърлейк - "черешката на тортата" на Евровизия

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Джъстин Тимбърлейк - "черешката на тортата" на Евровизия

7503
на 09.05.2016
Джъстин Тимбърлейк - черешката на тортата на Евровизия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Звездата Джъстин Тимбърлейк ще бъде първият изпълнител, който ще пее на тазгодишното издание на Евровизия в Швеция, без да е участник в конкурса.

препоръчано

Джъстин ще изпее последния си хит "Can't stop the feeling" от саундтрака на анимационния филм "Тролчета".

"Това е фантастична възможност и ние сме много щастливи и развълнувани, че Джъстин Тимбърлейк ще изпее новата си песен с групата си в нашето шоу", коментира Свен Стоянович, продуцент на Евровизия 2016.

Изпълнението ще е още по-специално, защото шведските текстописци Макс Мартин и Шелбек са съавтори и съпродуценти на песента с Джъстин Тимбърлейк, съобщава БТА.

Изпълнението на Тимбърлейк ще се състои на финала на състезанието на 14 май.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов разгада залъгващия финт със спортистите в листите на Радев: Някой шегобиец е издигнал Бойко Рашков срещу Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 100
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК