BG EN

Джъстин Трюдо подкрепи правото да се носят т. нар. буркини

Америка

Джъстин Трюдо подкрепи правото да се носят т. нар. буркини

10779
на 23.08.2016
Джъстин Трюдо подкрепи правото да се носят т. нар. буркини
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Канадският премиер Джъстин Трюдо се изказа в подкрепа на т. нар. буркини – изцяло затворени костюми за плаж за мюсюлманки. Според него това е символ на приемането на другите от страна на едно отворено общество.

препоръчано

На въпрос за споровете, които предизвиква този бански костюм, покриващ цялото тяло и главата на мюсюлманките, чието носене е забранено на някои плажове, Трюдо призова за уважение към правата и изборите на хората – принцип, който според него трябва да е основен в публичните дебати. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА) ПИК TV! Йотова насмете Божо Божанов: Не сме се събрали на маса. Хайде малко повече уважение (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК