Диана Дамянова: Аз виждам ситуация за бъдещ цугцванг за правителство. Не мисля, че Радев ще получи такава чудовищна победа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Има ли някакви промени в разгара на кампанията за парламентарните избори на 19 април?
Пиар експерта Диана Дамянова заяви, че ключовият фактор ще бъде избирателната активност, която ще определи не само резултатите, но и възможността за съставяне на правителство
"Аз виждам ситуация за бъдещ цугцванг за правителство", прогнозира тя.
"Не мисля, че Радев ще получи такава чудовищна победа. Повечето хора, които се колебаят, в крайна сметка не гласуват. Надеждите за 3,5 млн. като че ли изглеждат не много реалистични. Но избирателната активност ще даде ключа към това ще имаме ли правителство въобще и какво правителство ще имаме", заяви Дамянова.
Според нея взаимните обвинения между Бойко Борисов и Румен Радев не водят до това да се повиши избирателната активност.
"Смятам, че надеждата за висока избирателна активност, при това страхотно недоверие към властта, е някаква илюзия и че активността ще бъде съвсем малко по-висока от това, което имахме", добави тя.


