ГОРЕЩО
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
ЧАС ПИК
Диа Евтимова отпадна от турнира във Вийзбаден и на сингъл, и на двойки - заработи 654 долара
5681
на 01.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Националката на България за "Фед Къп" Диа Евтимова отпадна и на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на червени кортове в германския град Вийзбаден с награден фонд 25 хиляди долара.
Българката и Зузана Злохова (Словакия) отстъпиха пред номер 2 в схемата Синди Бургер (Холандия) и Вероника Капшай (Украйна) с 4:6, 4:6.
28-годишната Евтимова загуби на сингъл по-рано днес от Анастасия Севастова (Латвия) с 3:6, 1:6.
Евтимова все пак заработи 9 точки за световната ранглиста и 654 долара.
препоръчано
Невръстна американка разби Диа Евтимова в САЩ
2527
на 10.01.2013


