BG EN

Диа Евтимова приключи на двойки в Германия

Тенис

Диа Евтимова приключи на двойки в Германия

7443
на 02.05.2015
Диа Евтимова приключи на двойки в Германия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Националката на България за "Фед Къп" Диа Евтимова отпадна и на четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на червени кортове в германския град Висбаден с награден фонд 25 хиляди долара.

препоръчано

Българката и Зузана Злохова (Словакия) отстъпиха пред номер 2 в схемата Синди Бургер (Холандия) и Вероника Капшай (Украйна) с 4:6, 4:6.

28-годишната Евтимова загуби на сингъл по-рано днес от Анастасия Севастова (Латвия) с 3:6, 1:6. Евтимова все пак заработи 9 точки за световната ранглиста и 654 долара./sportal.bg

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК