BG EN

ДИВ ЕКШЪН: Руснаци нападнаха строителен предприемач в Санданско! Свидетели: Всичко беше в кръв

Крими

ДИВ ЕКШЪН: Руснаци нападнаха строителен предприемач в Санданско! Свидетели: Всичко беше в кръв

19765
на 10.04.2019
ДИВ ЕКШЪН: Руснаци нападнаха строителен предприемач в Санданско! Свидетели: Всичко беше в кръв
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Строителният предприемач и общински съветник Евгени Панайотов беше нападнат преди минути от руснаци пред една от кооперациите му край санданското село Поленица.

препоръчано

По първоначална информация Панайотов е бил нападнат от руснаци, които са закупили имот в кооперацията му. Той е изтезаван по ужасен начин върху колата му, при боя е извадено рамото му, съобщава струма.бг.

Стротелният предприемач успял да се измъкне от чужденците, качил се в джипа си и прегазил крака на 62-годишната Светлана Мелнишка от нападателите. По думите на свидетели всичко било в кръв.

Жената има 2 открити рани, тя е със счупени подбедрица, глезен и рамо.

Според живущи в нея става въпрос за битов скандал. Панайотов е бил нападнат от чужденци, които са закупили два едностайни апартамента в същата кооперация. Апартаментите били в неизправност, от дълго време е имало теч, заради което често се стигало до скандали между чужденците и стротелния предприемач.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК: Борисов събра на ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА остриетата си (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК