ГОРЕЩО
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Челси Диего Коста заяви, че става различен човек, когато е на футболния терен и добавя пред ВВС: „Не ми слагайте крила, не съм ангел.“
препоръчано
Челси гостува следобед на Уест Хем в мач от 10-я кръг на Висшата лига.
25-годишният футболист си навлече доста критики с агресивното си поведение, но казва, че е постигнал толкова именно заради начина, по който играе и че няма да се промени заради мнението на другите за него.
Диего Коста вярва, че всеки играч се променя по време на мач и е категоричен, че правят всичко за победата на своя тим.
Диего Коста: Заех мястото на Суарес
5186
на 23.10.2015
Диего Коста се очаква да се завърне в игра срещу Арсенал
6184
на 08.04.2015


