ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ДПС се регистрира в 22 -ри МИР Смолян
Йордан Цонев начело на листата на ДПС във Велико Търново
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена от град Митищи укривала голяма партида наркотици в касета в сейфа на местния клон на "Сбербанк".
препоръчано
Според следствието, за да не привлича вниманието на органите на реда, 49-годишната дама пласирала дрогата на тесен кръг свои познати.
Тя вземала малки партиди от сейфа, след което разфасовала наркотика и го продавала. Жената била задържана от неркополицията като заподозряна, че пласира екстази. Документите за наетата касета в банковия сейф били открити по време на обиска в дома й.
По-късно оперативните работници открили в сейфа 300 грама екстази и 650 000 рубли. Безработната жена не успяла да обясни произхода на парите и отричала, че ги е получила от продажба на наркотици.
свързани новини
Арестуваха младежи за наркотици
7760
на 18.05.2015
Техеран обяви: Нямаме намерение да нападаме Турция
6115
преди 2 часа
Русия удари Телеграм с 35 милиона рубли
7095
преди 5 часа
Канада и скандинавските държави ще работят за колективна отбрана
9075
преди 14 часа


