BG EN

Димитър Борисов: Прехвърляме марката, патента и историята на ЦСКА

ЧАС ПИК

Димитър Борисов: Прехвърляме марката, патента и историята на ЦСКА

10653
на 07.06.2013
Димитър Борисов: Прехвърляме марката, патента и историята на ЦСКА
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Димитър Борисов коментира евентуалните промени в ЦСКА. Собственикът на „червения” клуб обяви, че има желание за обединение и от страна на Гриша Ганчев. В момента се уточняват юридически нещата. Ето какво каза за евентуалната сделка Борисов:

препоръчано

„Имаме желание с господин Ганчев да се съберем, той да влезе в ЦСКА. И ние го искаме, и той има желание. Уточнили сме вече между нас нещата как ще станат – кой какво ще има, колко процента. Сега въпросът е юридически нещата да наредим.

Има различни варианти, трябва да изберем един от тях. Няма страшно. Както през 2000 година ЦСКА стана ново дружество и от тогава спечели три титли и три купи, но не са само те в историята ни, така и сега нищо няма да се загуби. Ако стане трансформация, ние прехвърляме марката, патента и историята. Нищо няма да се загуби.

Ако се случи това, аз няма да остана в ръководството.

Оттеглям се от ръководството, но ще останем като финансиране. 50% от финансирането на ЦСКА ще е от нас.

Преговорите трябва да приключат скоро, защото ние все пак се готвим за турнири."

На въпроса, дали ЦСКА ще играе в Лига Европа, ако се случат промените, Борисов отговори така:

„Не, в Шампионска лига ще играем, сериозно ме питаш, сериозно ти отговарям", заяви Борисов пред бТВ.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК