BG EN

Дипломация! Бившият американски президент готов да помага за разрешаване на кризата на Корейския полуостров

СВЕТЪТ ДНЕС

Дипломация! Бившият американски президент готов да помага за разрешаване на кризата на Корейския полуостров

5340
на 22.10.2017
Дипломация! Бившият американски президент готов да помага за разрешаване на кризата на Корейския полуостров
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият американски президент Джими Картър заяви, че е готов да работи заедно със сегашния държавен глава Доналд Тръмп за решаване на кризата около Северна Корея, съобщава The Hill, цитиран от Фокус.

препоръчано

Картър изрази готовността си да отиде лично в Пхенян и да разговаря с Ким Чен-ун. Според него, севернокорейският държавен глава е непредсказуем, поради което дипломацията е по-нужна от всякога.

„Страхувам се, тъй като не знам какво предстои“, каза бившият президент, като добави, че САЩ силно надценява влиянието на Китай върху Корея и лично към Ким Чен-ун.

Картър е разкрил вижданият си и пред хора от екипа на Тръмп, като е изразил готовност да приеме да бъде "извикан при нужда“.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК