ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Около 5000 джихадисти може да се върнат в Европа след пребиваване в тренировъчни лагери, предаде Интерфакс, като се позовава на директора на Европол Роб Уейнрайт.
препоръчано
Според него между 3 и 5 хиляди европейци, които в момента се намират в тренировъчни лагери, може да се върнат на континента.
„В момента Европа е изправена пред най-голямата терористична заплаха за последните 10 години. Може да се очаква, че „Ислямска държава“ или друга терористична група ще извърши атака някъде в Европа с цел да предизвика възможно най-много жертви сред мирното население“, допълнил е Уейнрайт в интервю за Neue Osnabruecker Zeitung. Според него има опасност и от индивидуални нападения.
свързани новини
Над 40 джихадисти са ликвидирани в Либия
3219
на 19.02.2016
Плевнелиев: На тези трима политици дължим еврозоната
97043
преди 3 часа
ПП ОСТАВА БЕЗ ПОКРОВИТЕЛИ: И Прокопиев реже Татко Петко
141045
преди 3 часа


