ГОРЕЩО
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ПЪРВО В ПИК: Митингът на ДПС-Ново начало плъзва из цяла България - ето ги градовете, които излизат в защита на стабилността в държавата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Директорът на Централното разузнавателно управление на САЩ (ЦРУ) Уилям Бърнс е имал вчера тайна среща с лидера на талибаните Абдул Гани Барадар, съобщава във вторник "Вашингтон поуст".
препоръчано
Според правителствени източници, цитирани от изданието, двамата са провели среща лице в лице, като това е първата подобна среща на най-високо ниво, откакто талибаните поеха контрола над столицата на Афганистан Кабул.
Подробностите за техните разговори не бяха разкрити, като срещата се случва на фона на изтеглянето на американски и други западни военни сили от Афганистан, чийто срок изтича в края на месеца.
Ирландия изпраща дипломати и военни в Кабул
5404
на 24.08.2021


