ГОРЕЩО
Борислав Цеков: Колкото по-безпомощен е един политик да решава проблемите на държавата, толкова по-радикални предложения лансира за промени в Конституцията
ППДБ обърна палачинката за Gen Z-тата - били глупави и неуки. Мрежата ги сравни със земята
Четвъртият месия или как ако Радев не удовлетвори свръхнадеждите, много бързо ще разбере колко кратък е пътят от "Осанна" до "Разпни го"
ОБРЕЧЕНИ НА ФАЛИТ: Пламват ЧЕРВЕНИ ВОЙНИ, след като Крум Зарков закопа БСП
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
Животът днес
ДОБРИ НОВИНИ: Изписаха от болницата 4-годишния Марти, прегазен от АТВ в Слънчев бряг
17253
на 30.09.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
4-годишният Марти, който беше прегазен от АТВ в "Слънчев бряг", вече е изписан от "Пирогов" и си е у дома.
препоръчано
Детето беше транспортирано с медицински хеликоптер в края на август и в продължение на месец лекарите в най-голямата спешна болница у нас полагаха усилия да спасят живота му, за да продължи да расте.
Сега му предстои дълго възстановяване, но вече сред най-близките му хора.
На 14 август 18-годишният Никола Бургазлиев удари с АТВ петима пешеходци, сред тях три деца. В болницата в Бургас с тежки травми бяха приети Марти 35-годишната му майка Христина.
свързани новини
Младата жена издъхна след близо 3 седмици в мозъчна смърт.
Бебе №100 се роди в плевенската болница „Св. Марина“
7673
преди 11 часа
Поехме нов дълг, 1,2 млрд. евро се натрупаха от началото на годината
10180
преди 15 часа
ЕТО КЪДЕ утре "Софийска вода" временно ще прекъсне водоснабдяването
11434
преди 19 часа
МИСТИЧЕН ДЕН: Почитаме уникален светец и едно велико чудо
54177
на 21.04.2026


