ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Доброволци тестваха китайската ваксина срещу коронавирус в Турция. Те бяха ваксинирани в болница в Истанбул като част от фаза три на изпитанията на ваксината.
препоръчано
Преди дни здравният министър на страната Фахретин Коджа обяви, че Турция е подписала договор с китайска фармацевтична компания за закупуване на 50 милиона дози ваксина против коронавирус.
Той заяви, че доставките ще се извършат през декември тази година и януари и февруари 2021 г., предава Нова телевизия.
Руснаците създават ваксина едновременно срещу коронавирус и морбили
10396
на 27.11.2020
Турция купува 50 млн. дози от китайската ваксина срещу Covid-19
11016
на 25.11.2020


