ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯТА В РИЛА: Известна детска пулмоложка е загиналата туристка под Мальовица
МЪЛНИЯ В ПИК: Ето колко богат е Васил Терзиев - лъсна огромно несъответствие в имуществената декларация на кмета на София (ДОКУМЕНТ)
НОЩЕН ЕКШЪН В ЦАРЕВО: Лютив спрей прекрати парти с Анелия, стотици бяха евакуирани
СЛЕД ДЪЛГО ЧАКАНЕ! Отчетоха леко повишение на нивото на Дунав
Днес приключва ваканцията на депутатите
Региони
Доброволци от Български Червен кръст-Варна ще участват в планирана полицейска операция
8818
на 05.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Доброволци от Български Червен кръст-Варна ще участват в планирана полицейска операция, съобщиха от пресцентъра на БЧК-Варна.
препоръчано
На 7 май доброволците от младежката организация на Български Червен кръст-Варна, съвместно с регионални представители на Асоциация на застраховани и пострадали при катастрофи, ще участват в планирана полицейска операция.
Между 14.00 и 16.00 часа на бул. „Васил Левски“ служители от Пътна полиция-Варна ще следят за ползване на колани и системи за безопасност на децата в колите. Приятна изненада очаква децата, чиито родители спазват правилата и са се погрижили за безопасността им.
свързани новини
Гората по склона на Шуменското плато се възстановява
10453
преди 7 часа
Почина Емилия Топалова - един от основателите на Кукления театър в Русе
11898
преди 21 часа
Воден режим в Кюстендил заради сушата - ето кога ще има вода
8859
на 22.08.2026


