ГОРЕЩО
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ВИДЕО)
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Никол Шерцингер е помолила приятелите и роднините си да направят дарения за пострадалите във Филипините вместо да й подаряват коледни подаръци.
препоръчано
Изпълнителката от бившата група "Pussycat Dolls" е останала с разбито сърце след тайфуна Хаян, който опустоши Филипините през ноември и отне живота на повече от 6000 души. За това певицата е решила да се откаже от подаръците си тази Коледа в полза на пострадалите от бедствието.
"Аз съм благословена, защото имам всичко, което искам. Единственото нещо, което искам тази Коледа е да помогна на жителите на Филипините", сподели звездата. Британските медии припомнят, че бащата на Шерцингер е от Филипините.
Нина Добрев се показа като... булка
42994
на 16.06.2026
Бони Тейлър е вън от кома, но остава в тежко състояние
34254
на 16.06.2026
Почина любима актриса от сериала „Алф“
26137
на 15.06.2026


