ГОРЕЩО
Зафиров: За момента няма причина "БСП-ОЛ" да преосмисли участието си в управлението
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Уест Хем ще наложи доживотна забрана да посещават мачовете на тима на запалянковците, които участваха в сбиването в края на домакинския мач с Уотфорд (2:4) от 4-и кръг на Премиършип. Фенове на "чуковете", недоволни от поражението, създадоха безредици в края на срещата в Лондон.
препоръчано
"Ние се намираме в контакт с компетентните органи и всички заинтересовани страни. Клубът ще се бори за изкореняване на подобно поведение. Участниците в инцидента ще бъдат отстранени от посещения на стадиона пожизнено и ще поискаме съдът напълно да ги отстрани от футбола", се казва в съобщение на сайта на Уест Хем.
свързани новини
Уест Хем се добра до историческа победа
9278
на 21.08.2016
Фенове прогониха Джоуи Бартън от Уест Хем
11763
на 12.08.2015
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тръмп получи новоучредената Награда за мир на ФИФА
24716
преди 15 часа
Жребият за Световното първенство ще се тегли днес
10504
на 05.12.2025
Десподов профука дузпа за ПАОК
12335
на 04.12.2025
ПРОМЯНА: Бивш вратар на Левски смени агентите
14396
на 03.12.2025


