BG EN

Докато се укрива от полицията в Бургас, страшилището Харислав прави по обир на ден

Крими

Докато се укрива от полицията в Бургас, страшилището Харислав прави по обир на ден

12652
на 08.03.2019
Докато се укрива от полицията в Бургас, страшилището Харислав прави по обир на ден
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

20-годишният Харислав Андреев, кото е определян за "Страшилището на Рудник", е извършил още няколко много дръзки кражби за десетината дни, в които бе на свобода, след като избяга от затворническото общежитие в Дебелт, става ясно от днешната хроника на ОД на МВР в Бургас. 

препоръчано

Докато е бил навън, той е правил само това, което може - да краде, което показва, че това лице трудно може да се превъзпита и вероятно трябва да изгние в затвора, защото ако отново излезе или бъде допуснат на лек режи и избяга, ще продължи да обира домовете на хората, предупреждава "Флагман".

Криминалисти от Пето РУП Бургас са успели да разкрият още две негови кражби - есдна от къща в квартал "Черно море", собственост на 65-годишен бургазлия, откъдето са задигнати 70 грама злато, както и спестяванията на семейство в квартал "Рудник".

Престъпникът е направил пълни самопризнания, а престъпленията ще се добавят към дебелото му досие, което е цял поменик от престъпления.

Харислав изтърпява 9-месечна присъда "лишаване от свобода" заради извършени кражби преди година. Той е получил право да работи на обект в "Сарафово" и преди две седмици успял да се измъкне и избяга. Прибрал се в квартал "Рудник", където обитавал изоставени къщи. Той бил и умело прикриван от баща си, а след появата му престъпленията в Рудник и Черно море рязко се увеличили.

Служители на Пето РУП Бургас закопчаха Харислав преди три дни и започнаха да разплитат престъпленията му. Досега е ясно, че е извършил поне четири обира.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК