ГОРЕЩО
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Елен Колева проговори за покойния Калин Терзийски. Ето какво разкри бившата муза на писателя
Лъсна схема на Сандов, Белев и Ковачев за овладяване на Петрохан
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
ЧАС ПИК
Докладът на Еврокомисията за „напредъка“ на България вероятно ще бъде приет на 28 януари
7220
на 13.01.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поредният доклад на Еврокомисисията за напредъка на България по механизма за сътрудничество и проверка ще излезе около 28 януари. Това е най-вероятната дата и е неофициална информация. Това обяви правосъдният министър Христо Иванов на заседание на парламентарната Комисия по правни въпроси днес.
препоръчано
В сряда обикновено се провеждат заседанията на Колежа на комисарите, добави министърът. 28 януари е именно сряда.
Очаква се предстоящият доклад да е сред най-критичните досега. В резултат на него Румъния, която напредна много през последните години, може да бъде отделена от България като обект на наблюдение.


